TR EN RU AR
Ürünler   »   Pnömatik Bölümü
 
»   Toz Filtresi
»   Blower
»   Pnömatik Fanlar
»   Toz Aspiratörü
»   Siklonlar
»   Hava Kilidi
»   Paçal Makinası
»   Eklüs
»   Mıknatıs
»   Vibro Besleyici
»   Yön Klapesi
»   Vitamin Makinası
 
»   Mıknatıs
 
Mıknatıs adından da anlaşılacağı gibi metal ve metalik parçaları, üzerine çekerek sisteme zarar vermelerini önleyen yardımcı ekipmanlardan birisidir. Un fabrikalarında çalışan makinaların büyük bir bölümü yüksek devirle dönmektedir. Buğdayın geldiği doğal ortamlardan ve diğer makinelerde çalışma esnasında kopan vida ve benzeri metal ve metalik parçalar çalışan makinalarımıza ve sistemimize girerek zarar vermektedir. Mıknatıs, bu parçaları makinalarımıza ve sistemimize girmeden yakalamaya yardımcı olur.
 
»  Teknik Tablo
 
 
A-) Buğday fırçası girişlerine
B-) Valslerin girişlerine, (Özellikle B1 valsine)
C-) İrmik kırıcıların girişlerine konabilir.

Alüminyum gövdeli ÖZ-1 ve Cr-Ni gövdeli ÖZ-H modelleri firmamızın yeni dizayn ettiği modellerdir. Bu model, uygulamada kolaylık sağlaması için temizleme ve değirmen bölümündeki makinaların girişine uygun olarak imal edilmiştir. Montaj yüksekliği en aza indirilmiştir. Giriş ve mıknatısın olduğu bölgeye cam takılarak sistemin mal akışının gözetlenmesi sağlanmıştır.
 
»  Teknik Çizim
 
  Ürüne ait Teknik Çizim için Tıklayınız
 
  © 2013 www.ozendegirmen.com.tr. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır.
| Anasayfa | E-Katalog | Bize Ulaşın |   Facebook   Twitter   Youtube   |
Fevzi Çakmak Mahallesi Hüdai Caddesi No:63 Konya / Türkiye   T: +90 332 342 10 33   F: +90 332 342 10 37   info@ozendegirmen.com.tr